Rok 2018

 


Kolejna impreza w ramach cyklu Spotkania na Granicy zawiodła nas tym razem do Gruzji. Dzień gruziński” wniósł w sobotę, 10.11.2018 dużo słońca w Zielony Listopad 2018 – był pełen rozmów, zdjęć, filmów i muzyki. Relacja z wydarzenia tutaj.


15 września 2018 odbyła się druga edycja „Poezji w Puszczy” z cyklu „Spotkania na Tropince”. Był poetycki spacer po Prastarym Lesie, rozmowy o książce Piotra Brysacza „Czyżyk na drogę”, a wieczorem zagrało trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz zapraszamy do naszej relacji!


3 sierpnia 2018 młodzi i starsi Tropinkowicze i Tropinkowiczki wzięli udział w zainicjowanej przez Tropinkę akcji sprzątania kirkutu w Narewce. Zapraszamy do naszej relacji z tego wydarzenia.


Dnia 19 maja odbyła się kolejna impreza z cyklu „Spotkania na Granicy” – Dzień Szwajcarski. W programie była dyskusja, film, koncert – a także szwajcarskie specjały 🙂 Zapraszamy do naszej relacji.


Serdecznie dziękujemy dr Marzenie Suchockiej za przeprowadzenie 23 kwietnia 2018 szkolenia „Aleje: wartość oraz szansa rozwoju terenów atrakcyjnych przyrodniczo“. To spotkanie jest pierwszą częścią szerzej zakrojonego projektu „Szanujmy aleje”, o którym będziemy oczywiście informować.

Tutaj można przeczytać relację ze szkolenia.


W dniach 14-22 kwietnia wraz z Koalicją Mieszkańców Puszczy zapraszaliśmy na Zielony Kwiecień – było intensywnie: przyrodniczo, naukowo, filmowo, literacko, muzycznie i plastycznie. Tym razem głównie w Hajnówce i w gminie Narewka, również u nas w Chacie Kulturalnej w Świnorojach.

Zapraszamy do naszej relacji.