Rok 2018

 


15 września 2018 serdecznie zapraszamy na drugą edycję „Poezji w Puszczy” (cykl „Spotkania na Tropince”, wstęp bezpłatny). Spotkanie składać się będzie z trzech części: poetyckiego spaceru po Prastarym Lesie, rozmowy o książce Piotra Brysacza „Czyżyk na drogę” oraz koncertu trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz.


Dnia 19 maja odbyła się kolejna impreza z cyklu „Spotkania na granicy” – Dzień Szwajcarski. W programie była dyskusja, film, koncert – a także szwajcarskie specjały 🙂 Zapraszamy do naszej relacji.


Serdecznie dziękujemy dr Marzenie Suchockiej za przeprowadzenie 23 kwietnia 2018 szkolenia „Aleje: wartość oraz szansa rozwoju terenów atrakcyjnych przyrodniczo“. To spotkanie jest pierwszą częścią szerzej zakrojonego projektu „Szanujmy aleje”, o którym będziemy oczywiście informować.

Tutaj można przeczytać relację ze szkolenia.


W dniach 14-22 kwietnia wraz z Koalicją Mieszkańców Puszczy zapraszaliśmy na Zielony Kwiecień – było intensywnie: przyrodniczo, naukowo, filmowo, literacko, muzycznie i plastycznie. Tym razem głównie w Hajnówce i w gminie Narewka, również u nas w Chacie Kulturalnej w Świnorojach.

Zapraszamy do naszej relacji.